Lippukunnan yhteystiedot

Kolo sijaitsee Munkkiniemen kirkon kellaritiloissa osoitteessa
Tiilipolku 6, 00330 Helsinki


 Nimi Pesti/tehtävä Yhteystiedot
 August Halonen Lippukunnanjohtajakissmv@lista.partio.fi 
 Eveliina UusitaloHallitus, ohjelmajohtaja, apulaislippukunnanjohtaja eveliina.uusitalo@sci.fi  
Linn Tähti   Jäsenrekisterinhoitaja, Suklaahiiretlinn.tahti@hotmail.com
 Magda Horváth
 magda.horvath@aalto.fi
 
Ella Virto
Hallitus, Karvatassut, koloemäntä
 ellavirto@gmail.com
Riitta Voipioritta.voipio@iki.fi
 Virva BraxMustikkapuput, Lumipöllöt, uudet seikkailijatvirva.brax@gmail.com 
Salla Herranen
 sallairina.herranen@gmail.com
 Siiri Mannermaa
 siiri.mannermaa@gmail.com
 Miinu Vuola Ea-vastaava 
 Justina UusitaloMustikkapuput     justina.uusitalo.ju@gmail.com 
 Minna Maasilta Suunnistusosasto minna.maasilta@gmail.com
 Emma Virto Tupsukorvat 
 Uljana Frolova
 
 Sara Aittomäki
saraaittomaki@gmail.com 
 Ria Poutanen Pörröhännät, Juustokakut ria.poutanen@luukku.com
 Hanna Yli-kujalaPörröhännät, Juustokakut  

 Liisa Uotila Kämppäemäntä, Kämppätoimikunta liisa.uotila@helsinki.fi
 Sofia SokolowskiMustikkapuput sofia.sokolowski@gmail.com
Elli Mannermaa 
 
 Olli-Pekka Nyman (MV) Rahastonhoitaja nyman@iki.fi


Kehen ottaa yhteyttä?

Mikäli asiasi koskee viikottaista toimintaa, retkeä, leiriä tms. otathan ensisijaisesti yhteyttä ryhmänjohtajaan tai retki-/leirikirjeessä ilmoitettuun osoitteseen.

Lippukunnan johtoon saat yhteyden osoitteesta kissmv@lista.partio.fi

Jos asiasi koskee jäsenrekisteriä Kuksaa (esimerkiksi et ole saanut sähköposteja tai tietosi ovat vaihtuneet etkä osaa itse käydä päivittämässä tietoja), voit ottaa yhteyttä suoraan jäsenreksterinhoitajaan linn.tahti@hotmail.com



 
Pääkaupunkiseudun Partiolaiset

09 8865 1200
papa.toimisto@partio.fi 
Töölönkatu 55
00250 Helsinki
www.paakaupunkiseudunpartiolaiset.fi

Suomen partiolaiset - Finlands Scouter ry

09 8865 1100
info@partio.fi
Töölönkatu 55
00250 Helsinki
www.partio.fi