Yhteystiedot

Kehen ottaa yhteyttä?

Mikäli asiasi koskee viikottaista toimintaa, retkeä, leiriä tms. otathan ensisijaisesti yhteyttä ryhmänjohtajaan tai retki-/leirikirjeessä ilmoitettuun osoitteeseen.

Lippukunnan johtoon saat yhteyden osoitteessa kissmv(a)lista.partio.fi

Johtajiston yhteystiedot

  • Lippukunnanjohtaja, pesukarhut, hallitus // Ria Poutanen, kirisiskot.ry(a)gmail.com

  • Apulaislippukunnanjohtaja, hallitus // Emma Virto

  • Pestijohtaja, Pörröhännät, hallitus // Minttu Lehtonen, minttuu.lehtonen(a)gmail.com

  • Ohjelmajohtaja, Tupsukorvat, hallitus// Iida Törnqvist, iida.törnqvist(a)gmail.com

  • Sihteeri, Pallokalat, halllitus // Ilo Bingham, ilo.bingham(a)iki.fi

  • Hallitus // Sofia Sokolowski, sofia.sokolowski(a)partio.fi

  • Jäsenrekisterin hoitaja // Linn Tähti, linn.tahti(a)kirisiskot.fi

  • Rahastonhoitaja // Olli-Pekka Nyman (Mustat Veljet), nyman(a)iki.fi

  • Kämppäemäntä, kämppätoimikunta // Liisa Uotila, liisa.uotila(a)helsinki.fi

  • Koloemäntä // Anna Giardini, anna(a)giardini.fi

  • Karvatassut // Alisa Alhonen, alisa.alhonen(a)gmail.com

  • Pörröhännät // Aino-Leena Akujärvi, aino.a.akujarvi(a)gmail.com

  • Mahtavat Mansikat // Senja Peltoniemi, senja.s.peltoniemi(a)gmail.com

  • Pallokalat // Aino Kaljunen, ainoennia(a)gmail.com

  • Mehukatit // Mila Renfors, mila.renfors(a)gmail.com


  • Kalustonhoitaja // Kenrick Bingham (Mustat Veljet) kenny(a)iki.fi

Kolo & kämppä

  • Kolo // Munkkiniemen kirkon kellaritilat, Tiilipolku 6, 00330 Helsinki

  • Kämppä // Pekkasenkuja 1, 03220 Tervalampi (lisätietoja)

PäPa & SP

Pääkaupunkiseudun Partiolaiset (PäPa):

Suomen partiolaiset - Finlands Scouter ry: