Yhteystiedot

Kehen ottaa yhteyttä?

Mikäli asiasi koskee viikottaista toimintaa, retkeä, leiriä tms. otathan ensisijaisesti yhteyttä ryhmänjohtajaan tai retki-/leirikirjeessä ilmoitettuun osoitteeseen.

Lippukunnan johtoon saat yhteyden osoitteessa kissmv(a)lista.partio.fi

Jos asiasi koskee jäsenrekisteriä Kuksaa (et ole esimerkiksi saanut sähköposteja tai tietosi ovat vaihtuneet etkä osaa itse käydä päivittämässä tietoja), voit ottaa yhteyttä jäsenrekisterinhoitajaan Virvaan virva.brax(a)partio.fi

Johtajiston yhteystiedot

  • Lippukunnanjohtaja, hallitus // Linn Tähti, linn.tahti(a)partio.fi

  • Apulaislippukunnanjohtaja, ohjelmajohtaja, hallitus // Sofia Sokolowski, sofia.sokolowski(a)partio.fi

  • Jäsenrekisterinhoitaja // Virva Brax, virva.brax(a)partio.fi

  • Rahastonhoitaja // Olli-Pekka Nyman (Mustat Veljet), nyman(a)iki.fi

  • Kämppäemäntä, kämppätoimikunta // Liisa Uotila, liisa.uotila(a)helsinki.fi

  • Dinonugetit, koloemäntä // Anna Giardini, anna(a)giardini.fi

  • Dinonugetit // Aino Kaljunen, ainoennia(a)gmail.com

  • Herkkupandat // Klara Kaipio, klarakaipio(a)gmail.com

  • Pesukarhut, pestijohtaja, hallitus // ria.poutanen(a)luukku.com

  • Pestijohtaja, hallitus // Emma Virto

  • Pesukarhut, pestijohtaja, hallitus // Hanna Yli-Kujala, hannaylikujala(a)gmail.com

  • Pörröhännät // Aino-Leena Akujärvi, aino.a.akujarvi(a)gmail.com

  • Pörröhännät, sihteeri, hallitus // Minttu Lehtonen, minttuu.lehtonen(a)gmail.com

  • Supersopulit // Kiira Poutanen, kiira.poutanen(a)luukku.com

  • Tupsukorvat // Senja Peltoniemi, senja.s.peltoniemi(a)gmail.com

  • Tupsukorvat // Iida Törnqvist(a)gmail.com


  • Kalustonhoitaja // Kenrick Bingham (Mustat Veljet) kenny(a)iki.fi

Kolo & kämppä

  • Kolo // Munkkiniemen kirkon kellaritilat, Tiilipolku 6, 00330 Helsinki

  • Kämppä // Pekkasenkuja 1, 03220 Tervalampi (lisätietoja)

PäPa & SP

Pääkaupunkiseudun Partiolaiset (PäPa):

Suomen partiolaiset - Finlands Scouter ry: